פרסום כתבות באתרים מובילים – איך עושים זאת בתבונה?

תמיד חלמתם לפרסם כתבה באחד מהאתרים המובילים בישראל? עד לפני כמה שנים הייתם צריכים להתאמץ מאוד על מנת שהחלום יהפוך למציאות. אך כיום כל בעל עסק וכל בעל אתר יכולים לפרסם כתבות באתרים מובילים בקלות. איך עושים זאת ואיך תבצעו את הפרסום בתבונה? החלטנו לרשום מאמר שלם שאמור לסייע לכם להבין איך לפרסם כתבות באתרים מובילים כמו שצריך. אם כבר השקעתם משאבים על מנת לנצל את האפשרות הזאת, לפחות תדאגו להוציא מהלימון לימונדה. לא מעט בעלי אתרים עושים טעויות קטנות שמתבררות בדיעבד כטעויות גדולות ומשמעותיות בהמשך הדרך.

תעבדו עם משרד פרסום מוכר

על מנת שתוכלו להגיע בקלות אל כל האתרים המובילים בישראל יהיה עליכם לעשות בחירות נכונות. הבחירה הראשונה תהיה בחירה של משרד פרסום שאיתו תעבדו. הסיבה שכדאי לכם לעבוד עם משרדי פרסום היא שהם מאפשרים לכם להגיע בקלות לאתרים מוכרים מאוד. אם תנסו לקחת את המושכות לידיים שלכם, יהיה לכם קשה מאוד להגיע אל האתרים הללו. כך שאתם מקצרים את הדרך, ומאפשרים לכם להוציא את המירב ממה שעומד לרשותכם. כך שאל תזלזלו באפשרות של בחירת משרד הפרסום הנכון. אחרי בדיקה קצרה ובחינת האפשרויות תוכלו להגיע אל משרד פרסום שמתאים לכם כמו כפפה ליד.

בוחרים את האתר שבו תתפרסם הכתבה

אחרי שמצאתם משרד פרסום, מגיע השלב שבו תצטרכו לבחור את האתר האידיאלי. נדגיש כי יש היצע רחב מאוד של אתרים ברחבי הרשת, כך שהבחירה היא לא בחירה קלה. ישנה חשיבות לבחור את האתר המתאים, אתר שממנו תוכלו לקצור את הפירות. אנו מציעים לכם לחפש אתר שתוכלו לקבל ממנו גם תנועה אורגנית לאתר שלכם. אל תבחרו את האתר שמבחינתכם יחזק את הדירוג של אתרכם במנועי החיפוש. השאיפה היא לנסות לשלב את שתי האפשרויות הללו ובחור אתר אחר שמיישם את שתיהן.

דואגים לכתבה איכותית ומחמיאה

שיווק נכון לא מצריך רק לבחור את האתר ואת משרד הפרסום. ישנו צורך לכתוב כתבה איכותית ומחמיאה, כזאת שתעשה את העבודה הנכונה. הרי כמו שאמרנו יהיו לא מעט גולשים שימצאו את עצמכם קוראים את הכתבה. אתם תרצו לדעת כי מי שקורא את הכתבה יקבל עליכם את הרושם הכי טוב שיש. לכן חובה שתדאגו שהכתבה תהיה כתובה ברמה גבוהה ובצורה הכי נכונה. אם יש טעויות, תוכלו כמובן לדרוש מהאדם שכתב את הכתבה לתקן אותם. רק אחרי שהכתבה תהיה מדויקת ונכונה, תוכלו לתת אישור לפרסם אותה באתרים מובילים מסוגים שונים.

מוציאים קישור לאתר שלכם

הסיבה המרכזית שהינכם מעוניינים לבצע פרסום כתבות באתרים מובילים היא הקידום האורגני. אתרים מובילים יכולים לשפר בצורה משמעותית את הדירוג של האתר שלכם. אם תוציאו קישור מהאתר שבו התפרסמה הכתבה, תוכלו לשפר את המיקום האורגני של אתרכם. ככל שהאתר יהיה יותר חזק ומוביל, כך העוצמה של הקישור תגדל בהתאם. לכן תדאגו להוציא קישור לאתר שלכם מכל כתבה ומכל מאמר שמפורסם ברשת. תדאגו כי הקישור יצא מתוך מילת מפתח שחשובה לכם לקידום האורגני. תוכלו להתייעץ עם אותו משרד פרסום על מנת שלא תעשו טעות ויתברר כי התועלת תקטן בגלל טעויות שונות שעשיתם.

תנסו להוציא כמות גדולה של כתבות

מכיוון שפרסום כתבות באתרים מובילים זוהי לא משימה כל כך קשה, אין סיבה שלא תחשבו בגדול. השאיפה שלכם צריכה להיות להוציא כמה שיותר כתבות מאתרים מובילים שונים. ככל שתדאגו להוציא כמות גדולה של כתבות מחמיאות ושונות האחת מהשנייה כך תוכלו להרוויח תועלת גדולה. יש כאלה שלא מבינים עד כמה כתבה אחת קטנה יכולה להיות זאת שעושה את ההבדל. ההבדל יבוא לידיי ביטוי גם בקידום האורגני של האתר וגם בכמות הכניסות מגולשים שונים. כך שאם יש לכם את התקציב הדרוש שווה להשקיע אותו בנושא הזה.

פרסום כתבות באתרים מובילים

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

שינוי גודל גופנים