מעבדת מחשבים בפריסה ארצית

לפטופ קייר

גיליתם שהמחשב שלכם לא עובד כמו שצריך? אתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון? חשוב שתבינו: בין אם מדובר על מק ובין אם מדובר על כל סוג של מחשב אחר, כדאי לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. ומכיוון שאמרנו כל זאת, לא נותיר אתכם בלי המלצה. הכירו את מעבדת לפטופ קייר. עד לא מזמן, מי שהיה צריך חלפים למחשב, קיווה רק לטוב… עם שירותי מעבדת לפטופ קייר הכול נמצא באותו המקום. הדבר מייתר את הצורך של נסיעה מטכנאי מחשבים אחד למשנהו, דבר אשר מתורגם בחיסכון כספי אדיר.  זה לא משנה אם זו בעיה של חומרה או תוכנה וזה גם לא משנה אם מדובר על מחשב שבפשוט התחיל לעבוד הרבה יותר מידי לאט או שיש בו בעיות אחרות. מה שכן משמעותי, זה לראות איך אתם מתמודדים עם הבעיה. אם חשבתם לרגע שתוכלו לתקן את העניין לבד, רצוי שתבדקו את הדברים לעומק, כי לא תמיד זה פשוט. יש אומנם תקלות שתוכלו לקרוא על התיקון שלהן אונליין ולנסות את כוחכם לבד, במיוחד אם יש לכם זיקה לעניין, אך ברוב המקרים זה לא כל כך פשוט. לכן חשוב להתחיל לחפש כמה שיותר מהר מעבדת מחשבים מובילה, כי עם מעבדת מחשבים טובה בהחלט ייתכן שאפילו בעיות חמורות ותקלות מורכבות ניתן יהיה לתקן. מה שכן, כאשר תתחילו לחפש מעבדת מחשבים, אתם תראו שיש מגון רחב של אפשרויות, מה שמעורר הרבה פעמים את השאלה: לאיזו מעבדה באמת כדאי לפנות ואיזה שירות צפוי לכם בכל מקום? 

כך תבחרו מעבדת מחשבים טובה 

בין אם אתם זקוקים שלירות כמו תיקון מק ובין אם אתם צריכים שיתקנו לכם כל סוג אחר של מחשב, טוב תעשו אם תבדקו לאן אתם פונים. השאלה איך בוחרים מעבדת מחשבים בפריסה ארצית אינה פשוטה, כי אם יש משהו שלא חסר בארץ הקטנה שלנו, אלה הם מקומות שבהם ניתן יהיה לתקן סוגים שונים של מחשבים. לכן אנחנו יכולים להבין את הדילמה שלכם, ועכשיו זה הזמן לבדוק כל מה שתוכלו אודות מעבדת המחשבים שאליה אתם פונים. ראשית, האם מדובר על מעבדת מחשבים שבאמת עובדת בפריסה ארצית או רק באזורים ספציפיים? שנית, האם זו מעבדה שניתן לקבל בה גם שירותי תיקון מק? חשוב להבין שזו מומחיות אחרת לגמרי ולכן יש טעם לברר את הנקודה הזאת מראש. בנוסף, רצוי מאוד לבדוק האם אותה מעבדה שאליה אתם פונים מעסיקה את אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום הזה וכמה טכנאים בפועל עובדים במקום. מה ההשכלה שלהם בכלל? והאם הם באמת יידעו לתקן את המחשב שלכם או שחלילה הם יחמירו את המצב? חשוב מאוד להיות עם היד על הדופק בעניין הזה, כי אם אתם מתקנים את המחשב, למה שתתפשרו על תיקון חובבני אצל מישהו שלא באמת יידע לעשות עבודה טובה? 

בדקו מה אומרות ההמלצות 

עדיין לא בטוחים לאיזו מעבדת מחשבים כדאי לקחת את המחשב? מבולבלים ולא רוצים לקחת סיכונים מיותרים? עכשיו זה גם הרגע לברר מה אומרים אחרים על שירותי המעבדה. אם, למשל, אתם זקוקים לשירותי תיקון מק ואם אתם יכולים לברר מראש האם מדובר על מעבדה עם חוות דעת חיוביות, למה שלא תעשו זאת? חוות הדעת שתוכלו למצוא היום באינטרנט אודות מעבדות שונות הינן אמינות ביותר. משמעות הדברים היא שתוכלו להסתמך עליהן ובצורה כזאת תוכלו לדעת שאתם מקבלים החלטה נכונה. שימו לב שהרבה פעמים במסגרת חוות הדעת שתוכלו לקרוא דוות שירותי מחשבים כאלה ואחרים, תהיה התייחסות לפרמטרים שונים. מצד אחד ההתייחסות בחוות הדעת תהיה לרוב לגבי מקצועיות העבודה, ומצד שני, תהיה גם התייחסות לגבי מהירות העבודה ואפילו לגבי אדיבות אנשי המקצוע. אם אתם יכולים להזמין שירותי תיקון מק מאנשי מקצוע שמגיעים עם תודעת שירות גבוהה ויעשו הכול כדי שתצאו מרוצים, מה פתאום שתוותרו על כך? 

שימו לב ללוחות הזמנים ולאפשרות של תיקון מרחוק 

אם אתם לא רואים את עצמכם מוצאים זמן לקחת את המחשב לתיקון, כמובן שאפשר להבין אתכם. מצד אחד אולי אתם מאוד תלויים במחשב ובשאלה האם הוא עובד כמו שצריך או לא, אבל מצד שני, לקחת אותו למעבדת מחשבים זה עלול לגזול זמן יקר. לכן בוודאי תשמחו מאוד לדעת שבין אם מדובר על תיקון מק ובין אם מדובר על תיקון מחשבים אחרים, פעמים רבות ניתן יהיה לבצע את התיקון מרחוק. היתרונות של עבודה כזאת ברורים, שכן תיקון שנעשה מרחוק חוסך לכם זמן יקר ויכול להיות יעיל באותה מידה כמו לקחת את המחשב למעבדת התיקונים. מה שכן, לא תמיד זה אפשרי כי זה מאוד תלוי בסוג התקלה שיש במחשב. לכן אנחנו מציעים לכם לברר, בין היתר, כמה זמן תיקונים כאלה יכולים לקחת במידה וכן יהיה עליכם לקחת את המחשב פיזית למעבדה. האם מדובר על מעבדת מחשבים מאוד עמוסה שבה התיקון לא יהיה מספיק מהיר? האם תידרשו להתנהל כמה ימים טובים בלי המחשב שלכם? או שאולי מדובר על מעבדה שמתחייבת, בין היתר, לבצע את התיקונים במהירות שיא? עבור רבים מאתנו יש משמעות אדירה לעניין הזה, כי בסופו של דבר, מדובר על כלי העבודה המרכזי שלנו בכל עסק שאנחנו מנהלים. לכן טבעי שלא נוכל להישאר בלעדיו זמן רב מידי ואין ספק שפעמים רבות נעדיף לפנות אל מעבדת מחשבים שמבצעים בה תיקונים במהירות שיא. 

האם המחיר יהיה נוח? 

לבסוף, כדי להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים משירות כמו תיקון מק או תיקון של מחשבים אחרים, כמובן שיש טעם גם לברר כמה זה יעלה. אומנם זה נכון שתמיד תחזוקה של מחשבים והתיקון שלהם עולה לא מעט כסף, אך אם המחיר יהיה כמו של מחשב חדש, לא בטוח שתהיו מעוניינים לשלם אותו. רצוי מאוד לבדוק את הדברים מראש ישירות מול טכנאי המחשבים שעובדים במעבדה שאליה אתם פונים, כי כך תדעו, פחות או יותר, לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים. 

ולסיכום דברינו,

עובדי המעבדה בעלי ניסיון רב, בכל מה שקשור בזיהוי של בעיות, או לחלופין במציאת פתרונות, בכל הקשור לספקי כוח, למסכים, למקלדות, ולמה לא? צוות מעבדת לפטופ קייר מקצועי, עד שרבים היו מעוניינים להיות כמוהו. 

מעבדת מחשבים בפריסה ארצית

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

שינוי גודל גופנים