מעבדה למחשב מק

חושבים לקנות מק או שיש לכם מק, ייתכן ותצטרכו יום אחד לתקן או לשדרג את הציוד, אתם צריכים להבין קצת יותר בציוד שבו אתם משתמשים ביום יום וכדאי שתדעו אילו תיקונים נפוצים במק ובאמצעות כך תוכלו להימנע מתקלות רבות, תיקון זיכרון, תיקון מסך, תיקון תקלות טעינה ושלל סוגי התקלות שמגיעים בשל שימוש יומיומי, אז אם נתקלתם בתקלה ואתם מעוניינים בתיקון רגע לפני שאתם מתרוצצים עם המק כאילו היה ספר מהספרייה העירונית בין מעבדה למעבדה, תדעו שיש לקוחות מק שמשתמשים בטכנאי מק לתיקונים וטיפולים למחשב המק שלהם.

כל מה שצריך לדעת על טכנאי מק

המחשב האישי שלכם משרת אתכם על בסיס יומי ועם מק של אפל השימוש רק ילך ויגבר, למטרות עבודה או למטרות פנאי ובידור, אנו מוקפים במוצרים שעלולים להתקלקל בכל רגע, אבל כשמדובר במק שלנו, הסיפור קצת שונה, נכון תקלות קורות במחשב שמשביתות או מאטות את קצב העבודה שלו, מבאס נכון אבל לקוחות שפנו לחברת אגס נגוס שבו לחייך ודיי במהרה, אגס נגוס יקשרו אותכם עם אחד מטכנאי המק שלנו בעלי ניסיון עשיר שיציע שירות תיקונים נרחב למק שלכם, תוך הקפדה על מקצועיות חסרת פשרות, עמידה בזמנים ושירות אדיב.

טכנאי עד הבית, שליח או מעבדה?

ראשית נציין שוב כי מחשבי מק דורשים מגע מקצועי כזה שתמצאו באגס נגוס, אז אם הרבה זמן המק איטי, שרוט, שבור או עושה רעשים ומתחמם דעו שכל עוד התקלה במק תהיה תקלה הקשורה בתוכנה, יהיה ניתן להעניק לכם מענה מקיף ומקצועי בצורה פשוטה יחסית, עם זאת, כל עוד מדובר על תקלה נרחבת יותר כזו שדורשת את פתיחת המק או חלקים ממנו, לא יהיה מנוס מלקיחת המק מעבדה מקצועית ומאובזרת, באגס נגוס ניתן להזמין טכנאי מק מקצועי ומיומן אך במידה והתיקון ידרוש את פתיחתו של המק יועבר המק למעבדה, תמיד העדיפות תהיה שירות תיקונים הניתן במעבדה, גם אם נדמה כי שירות עד הבית מקצר זמנים, לעיתים התהליך ארוך יותר מכיוון שהוא כולל הזמנת טכנאי, תיאום נוכחות הלקוח ואיתור הבעיה בבית ועם זאת ייתכן שהמק יצטרך להגיע אל המעבדה. 

יתרונות של תיקון המחשב במעבדה: סיעור מוחות מקצועי ומקיף של מספר אנשי צוות ולא טכנאי בודד יכולים להשפיע על איכות וזמן הביצוע בלא מעט תקלות ותיקונים, ניתן לבצע תיקונים בתנאים הקשים והמסובכים ביותר ביסודיות ומקצועיות, ציוד מתקדם וחדיש לטובת תיקון המק שלא תמיד ניתן לשנע לבית הלקוח לטובת תיקון מק ביתי, הפחתת הסיכויים לגרימת נזקים במק בעקבות חשמל סטטי או לכלוכי אבק שעלולים ליצור בעיות נוספות במק.

כך שברוב התיקונים גם אתם וגם אגס נגוס תעדיפו לתקן תקלות במעבדה.

לא מצליח למצוא זמן להגיע אלינו?

אל דאגה, אגס נגוס מבינים את צרכיהם של משתמשי אפל ומק בפרט, טכנאי עד הבית אולי זה פחות יעיל בשבילכם ,אבל שליח עד הבית בפריסה ארצית דאגנו שתהיה!, הטיפול והתיקון לא יקרו מולך ובביתך אבל לא תצטרך לצאת מהבית, לשנות תוכניות, להפסיד יום עבודה שירות השליחים שלנו יגיע ויוודא שהמק יכנס לתיקון במעבדה ויוחזר במהירות ובבטיחות.

המק שלך בידיים טובות

אגס נגוס מומחים בתיקוני מק, טיפולים שוטפים למק, תיקוני מק בוק, תיקון מחשבי אפל ושירותי טכנאי, אבטחת מידע למק, שירות מהיר, ידע ושקיפות יוצאים מגדר הרגיל, ציוד מעבדה מתקדם וצוות שהופך מהר מאוד למשפחה.

על מנת להקל על לקוחותינו, במיוחד אלו הנתקלים בצורך לתקן את המק אנו מציעים שירותים מהירים הכוללים בדיקה במקום, שירות שליחים ארצי, הנחות והטבות לסטודנטים ואגודות וכמובן ניסיון רב.

מק מתקנים באגס נגוס 

המחשבים הניידים של אפל המציאו ממזמן את האידיאל השולט בשוק בכל הנוגע לאיכות וביצועים הם נחשבים לבעלי מערכת סגורה, איכותית ואקסקלוסיבית כך שמומלץ לפנות לבעלי ניסיון וידע רב ממוקד במק, כך התיקונים פשוטים, זולים ובעיקר מוצלחים, היתרונות ברכישת מק הם שהמק בעל עיצוב מרהיב, איכות בנייה יוצאת מן הכלל שמקלה בתיקונים ותקלות. 

אבטחת מידע בתיקוני מק 

בתיקון מק אחד הדברים החשובים ביותר והרגישים ביותר יהיה המידע האישי שמצוי במחשב ולפעמים גם מידע עסקי רגיש, תיקון במעבדת אגס נגוס תבטיח ביטחון מידע מירבי שיישאר אצל הלקוח בלבד.

צוות אגס נגוס יוודא שהמידע החשוב יישאר וישמר ואף ימליץ לכם על מקורות גיבוי כדי להימנע בתקלות של אובדן מידע בעתיד.

טיפים ממעבדת אגס נגוס למניעת תיקוני מק 

לא מעט תקלות שמעבדת אגס נגוס נתקלת קורות בשל נפילות או מכות שהמק בו אנו משתמשים מקבל, שימרו על הציוד היקר ורכשו ציוד מגן עקפי למק: תיקים, מגנים ועוד, איחזו היטב את הציוד במעברים ואחסנו אותו בתיק שמיועד למק, המנעו מאכילה ושתיה של מוצרי מזון שעלולים לגרום לנזקים פיזיים למק ללא אפשרות תיקון, אל תשאירו כוסות עם נוזלים ליד המק, וודאו שכאשר סיימתם את השימוש במק הוא שמור, מוגן ושאינו בהישג ידם של ילדים קטנים, אל תשאירו ציוד בחוץ ללא השגחה לזמן רב, והמנעו מחשיפות לחום ממושך.

תיקוני מחשבים של אפל ומק באגס נגוס!

תיקון ציוד של מק דורש מיומנות וניסיון רבים, בשל היותו ציוד יקר, אם נתקלתם בתקלה או בצורך לתיקון אפילו ביקורת תקופתית לשימור חיי המק, פנו אל אגס נגוס לייעוץ וחוות דעת מקצועית של מומחה מק שמתמקד במק בפרט, אנו בעלי מלאים וציוד ברמה הגבוהה ביותר, באגס נגוס וקבלו את הפתרון המהיר והמתאים ביותר.

אגס נגוס, תיקוני מק ושרותי טכנאי למק כמו שרק למק מגיע!

מעבדה למחשב מק

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

שינוי גודל גופנים