אתר המסכים למחשבים ניידים, הכתובת לתיקוני מק ומסך למחשב הנייד!

לאחרונה שוק המחשבים עשה קפיצה גדולה והצורך במחשבים מכל הסוגים והמינים עלה, אתר המסכים למחשבים ניידים זהו לא עוד אתר טכנולוגי, זהו אתר שמנגיש מידע, מנגיש מחירים, פועל באופן שקוף ומקצועי מול לקוחותיו, יתרונותיו של אתר המסכים בישראל הן ריכזו מדויק של איכות טכנולוגית במחירים שפויים, אתר המסכים למחשבים ניידים שם לעצמו מטרה לתת את שירותי התיקונים האיכותיים, המתקדמים והמקצועיים ביותר, החל מתיקוני מק ועד לרכישת מסכים למחשב הנייד.

מסך למחשב נייד רק באתר המסכים

אם נתקלתם בתקלת מסך במחשב הנייד, כדאי שתצרו קשר בהקדם עם אתר המסכים למחשבים ניידים, נציגיו ידאגו שהתקלה תפטר כך או אחרת במינימום הוצאות, קל מאוד למכור ציוד חדש ללקוח שחווה חוויה שלילית מאותו ציוד, צוות אתר המסכים למחשבים ניידים, מאמין שמכירה טובה היא קודם כל טובה ללקוח, במידה והחלטתם לקנות מסך למחשב נייד אז אחד משניים קרה, נפגם המסך או שקיבל מכה ונשבר, כמובן במקרה של שבר שניראה לעין הפתרון יהיה החלפתה מסך למחשב הנייד, אך במידה והתקלה לא נראית לעין, צוות אתר המסכים למחשבים ניידים ימליץ על סדרת בדיקות לאיתור ואבחון התקלה, הצוות ימליץ המלצה מקצועית ומושכלת האם יש צורך להחליף מסך או שהתקלה פתירה בעלויות נמוכות יותר.

מה לגבי תיקון מק

מק זהו מחשב מתקדם ומתקדם ביותר של חברת אפל, משתמשי מק לרוב רגישים יותר לציוד ולא יתפשרו על מקצועיות, מיומנות, אמינות ושירות בינוניים, אתר המסכים למחשבים ניידים מעניק שירות לאינספור לקוחות מק שנזקקים לטיפול פשוט או מסובך, אתר המסכים למחשבים ניידים נחשב לאחת ממעבדות התיקון האיכותיות והמתקדמות ביותר, בשילוב עם ניסיון עשיר של צוות מומחים, תיקוני המק הפכו לפופולריים מאוד בשל ייחודיות ההצלחה והשירות של אתר המסכים למחשבים ניידים.

המגוון של אתר המסכים למחשבים ניידים מפתיע ביותר

אחד הדברים הראשונים שניראה כאשר נחפש באינטרנט תיקון מק או שנחפש מסך למחשב נייד או כל נושא אחר בתחום המחשבים, תקוו שתגיעו לאתר המסכים למחשבים ניידים בתוצאות הראשונות, האתר ידידותי, נקי וברור, ניתן ללמוד באתר על מסכים, על מק, על מחשבים נייחים, ציוד עקפי, מסכים ועוד, ובכל קטגוריה תוכלו להתרשם ממגוון ייחודי ובעיקר איכותי שיאפשר שלל אופציות למגוון שימושי וצרכים של הלקוח.

מה השירותים שאמצא באתר המסכים למחשבים ניידים?

החלפת מסך חדש ללפחות שמונה חברות שונות של מחשבים ניידים מהמתקדמים והאיכותיים בשוק המחשבים.

תיקוני מסך ותיקוני טאבלטים באיכות ובמומחיות הגבוה ביותר בזכות ניסיון עשיר ורחב של תקלות שנפטרו בהצלחה.

אחת מהחוזקות המעידות על איכות אתר המסכים למחשבים ניידים היא פתרונות אפל מתקדמות ומקצועיות שאתר המסכים למחשבים ניידים מציע, תוכלו למצוא שירות תיקוני מק, טכנאי מק, מקלדות מק, תיקוני מק בוק, טכנאי מק בוק, מטען למק בוק וסוללת מק בוק, חשוב מאוד בציוד כמו מק או מק בוק לבחור מעבדה או ציוד רק אחרי שווידאתם את התמחותו של הצוות בכל הקשור למק, אפל או מק בוק על כל דגמיו.

תיקוני מסכים למחשבים ניידים עם התמקצעות בחמשת החברות היוקרתיות והמתקדמות בענף המחשבים הניידים.

תיקון מסכי מחשב, פתירת תקלות מסך, תיקוני מסך מגע וציוד חדש למסכי מחשב.

ציוד מכ-19 חברות מחשבים וציוד עקפי ומשלים ללקוחות באיכות ובשירות הגבוהים והטובים ביותר.

אודות אתר המסכים למכשירים ניידים

חברת “מסכים למכשירים ניידים” נוסדה כחברת בת של רשת מעבדות לתיקון מחשבים ניידים מוכרת וגדולה. החברה מתמחה ביבוא והחלפת מסכים למחשבים ניידים וכמובן גם לטבלטים. כל המוצרים המופיעים באתר זמינים מיידית לאיסוף או שיצוין אחרת,. אנו נותנים שירות החלפת מסכים במעבדה המרכזית שלנו ברחוב משה דיין 14 קומה 2 קריית אריה, פתח תקווה תוך התחייבות לזמני המתנה קצרים, ניתן לבקש איסוף מכשיר מבית הלקוח ללא תשלום נוסף. חניה חופשית ללקוחותינו בבניין.

אנחנו המומחים למסכים, נשמח לעמוד לשירותכם.

077-220-1167

להלן שעות פעילות החברה :

א-ה 09:00-19:00
ימי שישי וערבי חג 09:00-14:00

הגנת הפרטיות שלכם והמידע שאנו אוספים באתר

גיבשנו מדיניות הגנת פרטיות ואנו נפרט את האפשרויות העומדות בפני לקוחותינו בעת השהות באתר ואיסוף מידע באתר באופן שקוף וגלוי.

בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות, תידרשו  למידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא”ל, טלפון  ומספר כרטיס אשראי. ישנה אפשרות שילוח לאדם אחר, כשמזמינים מוצר לאדם אחר, רושמים את פרטיו הכוללים, ת.ז., דוא”ל, כתובת וטלפון.

פרטים אלו משמשים אותנו לשם ביצוע הזמנה של מוצר, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה.
המידע אינו מועבר ולא נעשה בו שימוש מעבר לאותה עסקה שהלקוח ביקש.

מידע לצורך משלוח מוצר משמש למטרה זו בלבד.

במקרה ששלחת לנו דוא”ל נשתמש בכתובת שממנה שלחת לצורך משלוח דוא”ל חוזר, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.

בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים אלא אם בקשת זאת מפורשות.

כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברתם, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

המחויבות שלנו לאבטחת מידע

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. ושומרים על מידע מעודכן,  אנו מוודאים שימוש נכון בנתונים, כמו כן יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לממונה על הגנת הפרטיות באתר, למייל [email protected]

בברכה צוות אתר המסכים למכשירים ניידים.

אתר המסכים למחשבים ניידים

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

שינוי גודל גופנים