לוגו עולם הסלולר

איך מקדמים אתר בתחום האדריכלות?

תחום האדריכלות הפך להיות לתחום שמושך אליו לא מעט אנשים שונים. אנשים שמרגישים כי הם רוצים לעצב בתים, משרדים או כל סוג של חלל אחר. העבודה של האדריכל חשובה מאוד, ויכולה להביא את לקוחותיו לקבלת תוצאות יוצאות מגדר הרגיל. על מנת שאדריכל יצליח להשיג לקוחות חדשים יהיה עליו להקים אתר באינטרנט. באתר האינטרנט הוא יכול להציג את כל העבודות שאותן הוא השיג עד עצם היום הזה. אך בשביל שהאתר יעשה את העבודה יהיה צורך לקדם אותו במנועי החיפוש. קידום אורגני לאדריכל זה לא דבר של מה בכך, וצריך לדעת כיצד עושים את זה כמו שצריך. המטרה הסופית תהיה כי בזכות האתר יגיעו המון לקוחות חדשים שיגבירו את קצב העבודה.

לא מבצעים קידום אורגני באופן עצמאי

זה אומנם יכול להראות מאוד פשוט, אך קידום אורגני לאדריכל הוא מלאכת מחשבת של ממש. גם אחרי שתקראו את המאמר הבא לא תהיו מספיק מנוסים על מנת לקדם את האתר בעצמכם. מוטב כי את האחריות על קידום האתר תפקידו בידיו של איש מקצוע מיומן. כמו שאתם מומחים בתכנון של מבנים ובעיצובם, כך ישנם אנשי מקצוע שמומחים בקידום אתרים שונים. אין סיבה שתכניסו אתכם למקום שעלול רק להכביד עליכם ולהחזיר אתכם אחורנית. המטרה הסופית שלכם תהיה כי האתר יתקדם במעלה הדירוג במנועי החיפוש עד שהחלום יהפוך למציאות.

הצגת הניסיון של האדריכל

באופן טבעי מרבית האנשים יעדיפו לפנות אל אדריכלים עם רזומה מרשים. ככל שהרזומה יהיה מרשים יותר, כך גדלים הסיכויים שהאדריכל יקבל יותר פניות. מהסיבה הזאת בעת קידום אורגני לאדריכל יהיה צורך להציג את הרזומה. הרזומה חייב להיות מוצג בצורה ברורה, כזאת שאף אחד לא יפספס אותה. הרזומה יכול להיות הסבר במילים על הידע של האדריכל או הצגת עבודות שבוצעו הלכה למעשה. כל אפשרות כזאת יכולה לקדם אתכם עוד צעד אל עבר השגת המטרה הסופית. המטרה הסופית למי ששכח תהיה לגרום לגולשים להפוך ללקוחות. ברגע שהטלפון יצלצל ללא הפסקה תדעו כי הקידום עושה את שלו.

התמונות מדברות בעד עצמן

לעיתים כאשר גולש חדש נכנס לאתר הוא בעיקר מסתכל על התמונות. לא תמיד יהיה לו את הזמן לקרוא מה כתוב בתוך האתר או מה האדריכל מספר על עצמו. אם התמונות מושכות את העין הוא יבצע אינטראקציה עם בעל האתר. אם התמונות לא יהיו מספיק משכנעות הוא יעבור לאדריכלים אחרים. לכן בעת קידום אורגני לאדריכל יהיה צורך להכניס לאתר תמונות איכותיות. כאלה שכל מי שיראה אותן לא יצליח להישאר אדיש אליהן. יתרה מכך לתמונות יש ערך משמעותי מאוד גם עבור גוגל. הכנסה נכונה של תמונות אל תוך האתר עשויה לגרום לכך שהוא ידורג במקום גבוה בדירוג של גוגל.

קישורים יוצאים מאתרים איכותיים

כמו בקידום אורגני של אתרים אחרים יהיה צורך לדאוג לקישורים יוצאים מאתרים איכותיים. אתרים עם סמכות גבוהה שמוציאים קישורים לאתר שלכם ישפרו את הדירוג שלו. עבור גוגל מדובר על המלצה של אתר אמין לאתר שלכם, סיבה מספיק טובה לדרג אתכם גבוה. לכן תוכלו לחפש אדריכלים אחרים שיהיו מוכנים להוציא קישור לאתר שלכם. תוכלו לבקש גם מאתרים גדולים לכתוב עליכם כתבה בתמורה לתשלום או כל עזרה אחרת. ברגע שתשיגו קישור יוצא מאתר עם סמכות גבוהה תמונת המצב עשויה להשתנות. קידום אורגני לאדריכל ללא קישורים יוצאים יהיה כמעט בלתי אפשרי. מדובר על דבר שהוא הכי בסיסי מנקודת המבט האישית שלכם.

התוכן הוא עדיין המלך בקידום

למרות שהאתר של האדריכל מלא בתמונות, עדיין ישנו צורך להכניס לתוכו תוכן. קידום אורגני לאדריכל ללא תוכן איכותי באתר יהיה קשה מאוד, יש כאלה שיגידו כמעט בלתי אפשרי. גוגל מבחינתה תרצה לראות כי האתר שלכם מביא ערך מוסף עבור הגולשים שנכנסים אליו. לכן הכנסת תוכן מעניין לאתר בדמות מדריכים או הסברים שונים זה בהחלט פלוס גדול. פתאום תוכלו לראות איך האתר שלכם משאיר אבק לכל שאר האדריכלים האחרים. אם לא יהיה לכם תוכן איכותי באתר ההצלחה תעמוד בסימן שאלה. יהיה לכם קשה מאוד לנפץ את תקרת הזכוכית ולהביא את האתר למקום הרצוי.

תדאגו שחווית המשתמש תהיה בשיאה

יכול מאוד להיות כי חלק מהמושגים יהיו זרים לכם, ואינכם תבינו את המשמעות שלהם. מושג חשוב שחובה להכיר הוא המושג של חווית המשתמש. חווית המשתמש כוללת בתוכה את ההרגשה של המשתמש כאשר הוא נכנס אל תוך האתר. גוגל מבחינתה תרצה לדעת כי חווית המשתמש תהיה בשיאה והגולשים ירגישו בנוח לגלוש בתוך האתר. על מנת להצליח עם קידום אורגני לאדריכל יהיה עליכם לשים לב לעניין הזה. לוודא כי האתר פועל במהירות, והגולש עצמו יצליח להתמצא בו בקלות. אם האתר יהיה יותר מידיי מסורבל ההצלחה תימצא בסימן שאלה. חווית המשתמש חשובה גם לגולשים שנכנסים לאתר, וגם לכם בתור אלה שמנהלים את האתר עצמו. 

עובדים עם חברת קידום אורגני לאדריכל

כמו שהבנתם אין סיבה שתכניסו את עצמכם אל תוך העולם הזה. העולם של קידום אורגני הוא עולם מעניין מאוד, אך אתם יכולים להמשיך לעשות את מה שאתם יודעים לעשות. כמו שאף אחד לא מתערב לכם בעיצוב של חלל מסוים, כך אין סיבה שתתערבו לאחרים. תאפשרו לאיש מקצוע מסוים לקחת את המושכות על מנת להביא אתכם אל המקום שבו חלמתם להיות. נדגיש כי קידום אורגני לאדריכל מחייב אתכם להיות מאוד סבלניים. לעיתים זה ייקח שבועות ארוכים עד אשר תתחילו לראות ניצנים ראשונים של העבודה הקשה. אך מיד לאחר שתתחילו לראות את הניצנים הראשונים, תבינו כי אתם נמצאים בדרך הנכונה.  

איך מקדמים אתר בתחום האדריכלות?

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

שינוי גודל גופנים