איך לוודא שתוכלו לגלוש מהר גם על ה-WIFI במשרד?

אם גם אתם נמצאים שעות במשרד ומבינים שההוט ספוט של הסלולר שלכם הוא לא התשובה לאינטרנט מהיר – כדאי לכם ללמוד את כל הטריקים שיעזרו לכם לנצל את ה -WIFI המשרדי באופן חכם. מוכנים לגלוש באופן מהיר מאי פעם? קראו את הכתבה הבאה.

שנו את המיקום של הראוטר

הדרך הקלה ביותר לשפר את מהירות הגלישה שלכם היא פשוט לגרום לכך שהמחשב או הנייד שלכם יהיה קרוב יותר לראוטר. אם אתם נמצאים באופן ספייס אתם יכולים לשבת קרוב יותר לראוטר או להזיז אותו מעט לכיוונכם. הסיבה לכך היא שלעיתים קירות עבים משפיעים על מהירות הגלישה ומונעים מתדרי ה- WIFI להגיע אל המחשב או הסלולר שלכם.

בדקו את תקינות (ואיכות) כרטיס הרשת

בדקו שכבל הרשת וכרטיס הרשת שלכם נמצאים במצב איכותי ושאין כל תקלות אשר נראות לעין. לעיתים פגיעה פיזית ( כגון חתכים או שחיקה ) עשויות להיות מקור הבעיה ולכן שווה לבדוק את העניין עם איש ה- IT שקיים במשרד שלכם. כיום ישנם שורה של כרטיסי רשת אשר מאפשר ניצול אופטימלי של הראוטר ותומכים במגוון של פרוטוקולים של גלישה.

נסו לסגור כרטיסיות שלא בשימוש

כולנו עובדים עם הרבה כרטיסיות שפתוחות בו זמנית אך לא חושבים על ההשלכות… לעיתים יש כרטיסיות אשר מנצלות את מהירות המעבד, הזיכרון ופשוט צורכות מגה בייתים יקרים של אינטרנט. נסו לאמץ תוכנית עבודה שבה רק הכרטיסיות הרלוונטיות פתוחות וסגרו את הכרטיסיות אשר לא משמשות אתכם כעת.

אל תורידו קבצים כבדים באופן ישיר

נסו להימנע מהורדה של קבצים כבדים באופן ישיר ועבדו עם תוכנות צד שלישי אשר מאפשרות לכם לכווץ או לשלוח את הקבצים באופן חכם יותר. שירותים כמו ג'מבו מייל או וויטרנספר יאפשרו לכם לנצל את האינטרנט העומד לרשותכם נכון וליהנות מעבודה קלה יותר. אם אתם מתקשים בכך, אל תתביישו לבקש הכוונה ועזרה מהקולגות אשר נמצאים בשולחנות הסמוכים במשרד.

דאגו שתשתית האינטרנט המשרדית תהיה איכותית

יחד עם זאת, אסור לשכוח שמהירות הגלישה על ה- WIFI המשרדי מושפעת באופן ישיר מתשתית האינטרנט אשר קיימת במשרד שלכם. לכן, בדקו אם אתם גולשים על אינטרנט מבוסס סיבים אופטיים שמבטיח גלישה מהירה או שהמשרד שלכם עובד על טכנולוגיות ישנות יותר. במרבית המשרדים בישראל הטכנולוגיה הוותיקה של קווי הנחושת עדיין שולטת ולכן מגבילה את המהירות שבה תוכלו לגלוש.

איך לוודא שתוכלו לגלוש מהר גם על ה-WIFI במשרד?

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

שינוי גודל גופנים