לוגו עולם הסלולר

איך להחליף מסך בטלפון

המדריך לתיקון טלפונים ניידים זה מעביר אתכם בנקודות המפתח שיש לקחת בחשבון בעת תיקון טלפון מקולקל, כיצד למצוא את חנות התיקונים הנכונה ואילו שאלות יש לשאול כשמגיעים לשם. לחץ על הלחצן למטה כדי להמשיך בטיפים לתיקון הטלפונים הניידים שלנו כדי ללמוד עוד על בתי התיקון הטובים ביותר באזור שלך וכיצד הם עובדים. מסך טלפון מרוסק לתיקון DIY: כיצד להחליף תצוגת מסך טלפון פגומה בתקציב.

בדוק את מחשבון תיקוני Swappa החדש שלנו

כדי לקבל אומדן של עלות תיקון הטלפון שלך ובדוק אם זה הגיוני יותר לתקן או להחליף את הטלפון הקיים שלך. כאשר משווים את עלות תיקון טלפון או מכשיר מקולקלים עם עלות קניית מכשיר חדש, בדקו כמה תרוויחו ממכירת המכשיר הפגום. אם אתה משלם עבור דגם טלפון ישן יותר, ייתכן שהגיע הזמן להחליף את הטלפון כאשר עלות התיקון גבוהה מכפליים משווי הטלפון שלך, אך אם עלות המסך החלופי שלך נמוכה מהעלות שברצונך לשלם עבורו. במיוחד בתקציב, כדאי לשקול למכור את הטלפון הפגום שלך ואז להשתמש בכספים לרכישת מכשיר חדש, על פי מחשבון התיקונים שלנו.

אם עלות החלפת מסך הטלפון שלך קרובה ל -15 דולר, אולי זה הגיוני ללכת להחליף אותו על פי מחשבון התיקונים שלנו.

שימוש בחברת תיקון מסך שאינה מסונפת רשמית לאפל יכולה להיות זולה יותר

אך היא יכולה גם לבטל את האחריות של האייפון שלך, לכן חשוב פעמיים לפני שתמסור אותה לחנות תיקונים. לפני שתנסה אפשרות לתיקון מסך DIY, עליך לבדוק עם החברה שמייצרת את הטלפון שלך. בדוק את המלאכה הטלפונית הקרובה ביותר שלך וגלה כמה אתה יכול להרוויח על ידי מכירת הטלפון השבור אליהם.

אם לחנות המקומית שלך יש חלקים במלאי ולוח זמנים חופשי יחסית

תיקון מסך סדוק יכול להיעשות תוך שעתיים עד שעתיים. אם אינך מסוגל להשקיע את הזמן, או אם אין לך את המומחיות הדרושה לתיקון מסך האייפון הסדוק או מסך האנדרואיד הסדוק שלך בעצמך, יתכן ויש לך אפשרויות אחרות, כגון רכישת טלפון חדש. סמסונג מציעה תוכניות החלפת מסך בחינם בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ודרום אפריקה וכן באירופה.

החלפת מסך הטלפון אינה קלה, אך בהחלט עליכם לשקול האם המחיר מתאים לכם.

תלוי בדגם הסמארטפון שלך

אתה יכול להוציא פחות או הרבה יותר להחלפת מסך שבור או לבצע תיקונים אחרים. תיקונים כלליים לטלפון, שיכולים לכלול תיקונים, יעלו בין $ 150 ל $ 200 במגרש הכדורסל, אך המחיר יכול לעלות אם לטלפון יש בעיות אחרות. עליך ליצור קשר עם סמסונג, HTC או כל יצרן אחר כדי לקבל אחריות לתיקון מסך האנדרואיד השבור שלך. אמנם עלות החלפת הטלפון שלך יכולה להיות יקרה למדי אם אינך מכוסה באחריות מכל סוג שהוא, איננו יכולים לומר שלא ניתן לתקן או לגנוב אותו ואתה צריך לבצע את התיקון בעצמך.

קחו את המוטו: אם תיקון טלפון עולה יותר מהחלפה, עדיף להניח את הטלפון הישן ולקבל אייפון משומש בקפידה מ- Swappa מאשר להיפטר ממנו ולהרים אותו.

אם החלפת הטלפון עולה 800 דולר

תיקון זה האפשרות הטובה ביותר שלכם, שכן תיקון הטלפון יעלה לכם רק 300 דולר. אם אתה לא רוצה להחליף את מסך הטלפון שלך, אתה יכול לבחור לתקן בבית מלאכה מקומי כמו Swappa. אתה יכול למצוא קיוסק בקניון המקומי שלך שיכול לבצע את התיקון גם או יותר זול ולהחליפו תוך כשעה.

אם הטלפון או הטאבלט שלך זקוקים למסך חדש

תוכל גם לשנות את המסך של המותגים הפופולריים ביותר של טלפונים ניידים וטאבלטים. הנה רשימה של כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לשיתוף מסך עבור מותגי הטלפון והטאבלט המועדפים עליך, אך לא מדובר רק בכך.

אם המסך שלך פגום רק מעט

אתה יכול לחיות עם הנזק, אך תצטרך לשלם עבור תיקון או החלפה. לפעמים צריך לשנות את המסך, לפעמים לא, לפעמים צריך לשנות אותו בעצמך. בפעמים אחרות, אתה רק צריך להחליף את הזכוכית, או אם זה מסך זכוכית שבור כמו Samsung Galaxy S7 Edge.

אם יש לך אחריות, אתה יכול לשלם עד 29 $ להחלפת מסך ה- iPhone שלך, וחלק מחנויות הטלפונים הסלולריים מציעות אפילו תיקונים באותו יום. אם ל- iPhone אין תוכניות כיסוי, נסה לקחת אותו לחנות לתיקון מסך זול.

באופן כללי, החלפת מסך סמסונג גלקסי סדוק בדרך כלל עולה בערך כמו תיקון אייפון מקולקל. צפו במגוון שינויים בעלויות בהשוואה לגרסה הישנה העייפה, אך לא הרבה.

החלפת מסך אייפון 6

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

שינוי גודל גופנים