אחסון וורדפרס מנוהל, אחסון אתרים שיתופי וההבדלים ביניהם

בתחום האחסון קיימים המון סוגים של סוגי אחסון המתאימים למגוון רב של אתרים, לשפות פיתוח שונות וצרכים שונים של בעלי אתרים. מבין סוגי האחסון בעולם תוכלו למצוא שרתים ייעודיים, שרתים וירטואליים, אחסון וורדפרס מנוהל ואחסון אתרים שיתופי. במאמר זה נפרט לכם על אחסון אתרי וורדפרס מנוהל ואחסון שיתופי שאלו הם 2 סוגי האחסון העיקריים בהם משתמשים בעלי אתרי וורדפרס. לכן, כדאי שתדעו את ההבדל בין סוגי האחסון הללו על מנת שתוכלו לבחור בקפידה את סוג האחסון המתאים לכם ביותר. 

מה זה אחסון אתרים וורדפרס?

כמה דברים שכדאי שתדעו לפני שאתם קוראים את השורות הבאות: מכאן הדברים הולכים להיות מעט מבולבלים. עם זאת, נעשה כמיטב יכולתינו להסביר מה זה אחסון אתרים וורדפרס וכיצד הוא שונה מאחסון אתרים רגיל.

ראשית, אחסון אתרים וורדפרס אינו שונה מאוד מאחסון שיתופי. אנחנו יודעים, כרגע סתרנו את עצמנו, אבל שמעו לנו, הרעיון המרכזי של אירוח וורדפרס נשאר זהה – אתה מארח את אתר הוורדפרס שלך בשרת כדי לאחסן את המידע באתר. ההבדל היחיד הוא שאירוח וורדפרס מותאם יותר לדרישות של אתר וורדפרס.

זה בעצם ספק אחסון שמעדיף לתמוך באתרי וורדפרס על פני אתרים שבנויים בשפות שונות או פלטפורמות אחרות. אתרים הבנויים על וורדפרס דורשים הגדרות מיוחדות בשרת והקצאות מדויקות של משאבים. בעוד שכל שירות אירוח אתרים אחר מספק זאת, שירות אחסון אתרי וורדפרס תומך בהגדרות ובאופן הקצאת משאבים בצורה יעילה יותר.

הנה דוגמה שתעזור לכם להתייחס להבדל בצורה ברורה יותר:

אתם רוצים לצבוע מחדש את המרצדס הישנה שלכם. עברו 5 שנים מאז שקניתם את המכונית, ואתם רוצים לנסות משהו חדש. יש לכם את הבחירה ללכת למרכז שירות לצביעת רכב מקומי ולבצע זאת או לחלופין, ניתן לפנות למרכז שירות המתמחה בצביעה מחדש של מכוניות פרימיום כמו מרצדס. הם מתמחים בזה כי הם מבינים טוב יותר את האסתטיקה והעיצוב של מכונית מרצדס.

שני מרכזי השירות יכולים לעשות את העבודה עבורכם, אבל האחרון מותאם יותר לדרישות המכונית שלך. אחסון אתרי וורדפרס מנוהל הוא כמו מרכז השירות שמתמחה בצביעה מחדש של מכוניות מרצדס.

מה זה אחסון וורדפרס מנוהל?

אחסון וורדפרס מנוהל זה תצורת אירוח מתקדמת יותר לאתרי וורדפרס. בסוג אחסון זה, אתם לא רק מקבלים אחסון המותאם יותר לאתרי וורדפרס, אלא גם שירות מיוחד לניהול ההתקנות, המהירות והאבטחה של האתר שלכם.

אז, בתמורה לסכום פרימיום, אתה מקבל חבילת שירותים המיועדים לכם. אתם לא צריכים לדאוג לגבי חיפוש תוספים או ערכות נושא. חברת שירותי האחסון של הוורדפרס שלכם כבר עשתה זאת עבורכם. זוהי בחירה פופולרית בקרב חברות שמקבלות תנועה רבה לאתר שלהן ומשתמשות בשטח אחסון רב. מכיוון שאחסון וורדפרס מנוהל מגיע גם עם תמיכה פרימיום, תמיד יש להם צוות לרשותם במקרה של דרישות מיוחדות.

האם אתם צריכים אחסון וורדפרס מנוהל? ובכן, התשובה לכך תלויה בכם. אם אינכם רוצים צוות תמיכה שזמין לכם אישית, ואתם רוצים להתנסות ברעיונות באתר שלכם בדרך שלכם, אז אירוח וורדפרס מנוהל הוא לא בשבילכם. אתם יכולים לחסוך על זה פשוט ולשלם פחות על ידי בחירה באחסון וורדפרס משותף ללא תמיכה אישית.

היתרונות של אחסון וורדפרס

לאירוח וורדפרס, למרות שאינו שונה מאוד מאירוח אתרים רגיל, יש כמה יתרונות על פני אירוח אתרים רגיל. להלן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שירותי האחסון לאתר שלכם –

עדכוני שרת סדורים

אחד היתרונות הגדולים ביותר שיש לאירוח וורדפרס על פני אירוח אתרים הוא שניתן להוריד ולהגדיר את העדכונים בפרק זמן תדיר יותר. זה קורה מכיוון שהשרת שמוקצה לאתר שלכם מארח אתרי וורדפרס אחרים ולכן חייב לשמור על כל מרכיבי השרת מעודכנים. לכן, עדכונים ברמת השרת יכולים להתבצע במהירות רבה יותר ותדירות גבוהה יותר.

אבטחה

היו סמוכים ובטוחים כי אתר הוורדפרס שלכם יהיה בטוח יותר כאשר הוא מאוחסן אצל ספק שירותי אירוח וורדפרס. השרת מכיל שכבות אבטחה וחומת אש המאומנת באיומי פרצות אבטחה באתרי וורדפרס. לכן לאחסן אתר וורדפרס על גבי אחסון זה מקנה לאתר אבטחה טובה יותר.

תעודות SSL

תעודת SSL מוסיפה יותר אמינות לאתר שלכם ומאפשרת חיבור מוצפן לאתר. אתם יכולים להוסיף תעודת SSL לאתר הוורדפרס בכמה קליקים מבלי לשלם כלל. אתם יכולים להוסיף תעודת SSL גם באירוח אתרים רגיל, עם זאת, זה דורש שלבים רבים יותר מכמה קליקים בדרך כלל.

תמיכה

אמנם יש סיכוי נמוך יותר לבעיות שיצוצו במקרה של אירוח וורדפרס, אבל הן עדיין יכולות להתרחש. עם זאת, ניתן לפתור את הבעיות במהירות באחסון וורדפרס מכיוון שצוות של מומחי וורדפרס יכול לתת את הפתרון לתת לכם מענה מלא לכל בעיה בזמינות גבוהה יותר ובקצב מהיר הרבה יותר.

זמני אוויר 

מכיוון שהשרת מתעדכן אוטומטית, אתר הוורדפרס שלכם פועל תמיד בגרסה העדכנית ביותר. זה מבטיח שהמבקרים באתר שלכם לא יתמודדו עם זמני השבתה של האתר, ולא יהיו להם בעיות בגישה לאתר שלכם.

מה אתם צריכים לחפש בספקי אחסון וורדפרס

ישנם ספקי אירוח וורדפרס רבים. אלא אם כן אתה מכירים מומחי וורדפרס שיוכלו לסייע לכם בבחירת ספק האירוח הטוב ביותר עבור אתר הוורדפרס שלכם, אתם צריכים להבין איזה ספק מתאים לכם בעצמכם. כדי לעזור לכם  עם זה, הנה כמה דברים שכדאי שתקחו בחשבון –

מחיר

המחיר הוא הגורם החשוב ביותר בבחירת ספק אחסון אתרים וורדפרס. אתם לא רוצים לשלם פרמיות עבור שירותי אחסון באיכות ירודה. יחד עם זאת, אינכם רוצים לחסוך כסף בתמורה לאיכות שירות ירודה. כדי להימנע מתרחישים אלו, בצעו חיפוש רקע יסודית אודות שירותי האבטחה והחומרה של הספק. אם אתם הולכים על אירוח אתרים משותף, שהוא בדרך כלל זול יותר, בדקו גם את חבילות האחסון והתמחור ארוך הטווח שלהם.

אבטחה

איומי אבטחה יכולים להזיק למשך זמן חיי האתר שלכם. הרבה איומי אבטחה מתבטלים אם אתה ערניים יותר בזמן בניית האתר שלכם. עם זאת, חששות אבטחה מוטלים גם על כתפיו של ספק האירוח של וורדפרס. לספק אירוח טוב יהיו תוכנת אבטחת סייבר וחומת אש שנלחמת באיומים וגם גיבויים קבועים של נתוני האתר שלכם כדי למנוע אובדן נתונים בכל מקרה שלא יהיה.

שירות לקוחות

זה טבעי להיתקע כשאתם בונים ומנהלים אתר משלכם. אם תבחרו ספק אירוח וורדפרס שיש לו צוות תמיכה מעולה, אין לכם מה לדאוג. צוות שירות לקוחות טוב תמיד ישמע את השאלות שלכם ויהיה זמין לענות על החששות שלכם. מומלץ לבדוק את דירוג שירות הלקוחות והביקורות של ספק האירוח לפני שאתם מתחייבים אליו.

גדילה

בשלב הראשוני, האתר שלכם עשוי לגדול לאט. אבל, ככל שהוא יצבור גולשים, ייתכן שתצטרכו לשדרג את חבילת האחסון כדי שהאתר יוכל להמשיך לפעול בצורה תקינה תנאי עומס. לכן, חשוב שספק האירוח שלכם יתמוך בדרישה זו. אם אין היקף של שדרוג השירותים, אז אתם תקועים. העברת האתר שלכם היא אופציה, עם זאת, זו טרחה מיותרת, ומיותר לציין, מבזבזת לכם זמן רב וכדאי להמנע מכך.

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך לקרוא גם על

קידום אתרים בשיטה שעובדת
כתבות וחידושים

קידום אתרים בשיטה שתמיד עובדת

רוצים לקדם את העסק שלכם בצורה שתמיד תעבוד? שתהיה לכם זרימה של לקוחות באופן קבוע ומתעצם? אתם חייבים לשמוע על קידום אתרים אשקלון, בשיטה איכותית

קרא עוד »
שינוי גודל גופנים